Кабмін звільнив заступника голови МВС Гогілашвілі після скандалу на блокпосту: він стверджує, що сам написав заяву

Кабінет міністрів України звільнив заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі. Причиною став скандал, який посадовець влаштував із правоохоронцями на блокпосту на Донеччині, коли його автомобіль зупинили.

Про звільнення написав сам Гогілашвілі у Facebook. Водночас колишній заступник голови МВС стверджує, що сам написав заяву про складання повноважень.

Примітно, що згідно з розпорядженням Кабінету міністрів №1639-р, Гогілашвілі звільнено з посади заступника міністра внутрішніх справ за власним бажанням.

Водночас звільнення Гогілашвілі не знімає питання законності його призначення, оскільки він є власником російського паспорта, а отже, на жодні держпосади призначити його було не можна. Відповідь це питання мають встановити у ДБР.

Крім того, відомо, що дружина Гогілашвілі, помічниця Володимира Зеленського Марія Левченко офіційно не оформлена в Офісі президента. Вона не має допусків до інформації, але присутня на всіх зустрічах. Зокрема, була і на обговоренні операції з «вагнерівцями», з чого випливає, що вона могла легко обговорити її з громадянином Росії Гогілашвілі. Заробітну плату жінка отримує у студії «Квартал 95».

Нагадаємо, раніше у мережі з'явилося відео зі скандальною поведінкою Гогілашвілі. На ньому чиновник у грубій формі з використанням нецензурної лексики розмовляє із правоохоронцями.

obozrevatel