Вчора, 20 січня, відбулася сесія Ніжинської міської ради. Під час засідання заступник міського голови Ірина Грозенко озвучила проблему в медичній галузі нашого міста, яка пов’язана з функціонуванням двох відділень Ніжинської міської лікарні – дитячого і кардіологічного.

“На сьогодні міська лікарня заключила з Національною службою здоров’я України  15 пакетів на надання медичних послуг. І така послуга, як надання на вторинному рівні стаціонарного лікування дітей і кардіологічних хворих, не передбачена самою медичною реформою, – розповіла Ірина Вікторівна. – Тобто послуги по цих профілях надаються на третинному рівні, відповідно, в обласній дитячій лікарні та в обласному кардіологічному диспансері.

Але, враховуючи необхідність цих послуг для жителів нашої громади, керівництво міськлікарні й міська влада приймають низку заходів для того, щоб можна було утримувати хоча б 5 ліжок для екстреного  надання послуг  дитячому населенню міста. Ці ліжка фінансуються за рахунок коштів, які отримує міська лікарня від НСЗУ.

Кардіологічне відділення теж утримується аналогічним чином.

При цьому Ірина Грозенко підкреслила, що про закриття цих відділень не йдеться.

“Наше завдання на сьогодні – заключити якогомога більше пакетів і отримати більше коштів від НСЗУ, щоб жителі нашого міста могли утримувати як стаціонарне дитяче лікування, так і кардіологічне”, – підкреслила заступник міського голови.

Джерело: «Нежатин»

Фото з мережі Інтернет