Інклюзивний дитячий майданчик в рамках програми народного депутата України VIII скликання Олександра Кодоли  «З турботою про дітей» з'явився на території Ніжинського дитячого будинку-інтернату.

Про це повідомив Олександр Кодола на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Нардеп подякував всім, хто долучився до цієї благородної справи. Це вже третій інклюзивний дитячий майданчик, який з’явився в окрузі завдяки депутату.

Для вихованців будинку-інтернату це справжня подія, вони  не приховували радості від нового майданчику, а ті з них, які провели своє життя в інвалідному візку, змогли вперше погойдатися на гойдалці. відео про це розміщено на сторінці закладу в соціальній мережі.

Нагадаємо, що в рамках програми Олександра Кодоли “З турботою про дітей” тільки в місті Ніжині встановлено в 2016—2019 роках понад 50 дитячих та спортивних майданчиків, кошти на це депутат залучив з державного бюджету. В цілому на розвиток інфраструктурних проектів у Ніжині за сприяння депутата надійшло 52 мільйони гривень, а загальна сума коштів залучених ним на розвиток 209 виборчого округу в 2015—2019 роках сягає 128,9 мільйона гривень.