БІЛА ВЕЖА – «Давай»: https://youtu.be/5uAldmmo3Bk

Режисер – Олена Гудкова, Born Vision Studio

Стиліст – Маргарита Рагульська

Автор слів – Максим Іващенко, Євген Скоценко

Автор музики – Андрій Томашенко

Студія – Revet Sound, ФДР Мюзік

Саундпродюсер – Роман Кальмук, Ярослав Вільчик

«Давай» — кліп на нову пісню українського гурту БІЛА ВЕЖА, офіційний реліз якої відбувся у червні 2017 року. Зараз пісня знаходиться у ротації українських радіостанцій: https://soundcloud.com/bilavezha/davay

Існує давня китайська легенда — про червону нитку долі: з давніх-давен невидима червона нитка пов'язувала двох людей, яким судилося бути разом. Ця нитка могла розтягуватися або заплутуватися, але вона ніколи не розривалася. З часом, їх обох починало тягнути один до одного ніби магнітом, червона стрічка ставала все коротшою та коротшою – і однієї миті дві душі зустрічалися.

Максим Іващенко, фронтмен гурту БІЛА ВЕЖА: «Нам цікаво, чи розгледять глядачі те, що у кліпі знімається лише одна дівчина? Погодьтеся, чудова нагода передивитися відео ще один раз. Здається, ніби головний герой марить обличчям дівчини, з якою його поєднала червона стрічка долі…».

 

Кліп зняла режисер Олена Гудкова, Born Vision Studio, з якою гурт вже співпрацював раніше. Саме цей режисер фільмував попередній кліп гурту на пісню «Посміхнись собі сама»: https://www.youtube.com/watch?v=3uZakuqeQSQ

Олена Гудкова, режисер: «Стародавня китайська легенда про червону стрічку, якою зв'язані ті, кому судилося зустрітися у житті, надихнула мене на створення цього символічного сюжету. Але жодний кадр не варто сприймати буквально. Нехай картинка просто веде вас до найпотаємніших глибин вашої душі».

Інформація про гурт:

БІЛА ВЕЖА – український рок-гурт.

У складі гурту 5 музикантів. За час свого існування гурт випустив 3 альбоми та відзняв 7 відеокліпів. Останній альбом «Бути Вільним» було презентовано восени 2016 року. Цього ж року БІЛА ВЕЖА проїхала всеукраїнський тур на підтримку нового альбому, відігравши близько 50 концертів у 25 містах України, у тому числі на таких фестивалях як «Схід-Рок» та «Республіка».

 

Сингли з альбому «Бути Вільним» знаходяться у постійній ротації на найбільших радіостанціях України, а нові кліпи можна побачити на М2 та інших музичних каналах України.

У 2017 році гурт випустив 2 сингли у співпраці з ФДР Мюзік та саундпродюсером Сергієм Любинським (аka Knob). Також гурт відіграв ряд концертів містами України та взяв участь у фестивалі Atlas Weekend.

У творчому здобутку гурту — виступ у якості суппорту легендарного гурту «Uriah Heep», виступ на НСК «Олімпійський» на підтримку українських футболістів, а також участь у 6-му сезоні «Х-Фактор», в якому БІЛА ВЕЖА увійшла у Топ-5 кращих виконавців, здобувши любов та прихильність телеглядачів.

Музиканти активно долучаються до благодійності, беруть участь у соціальних проектах. Наразі гурт працює над своїм четвертим альбомом.

 

Офіційні ресурси гурту:

https://www.facebook.com/bilavezha

http://vk.com/bila_vezha

http://youtube.com/bilavezha

https://soundcloud.com/bilavezha

http://bilavezha.kiev.ua/