Голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч 21 січня, за підсумками проведеної колегії висловив своє невдоволення керівниками Талалаївської, Прилуцької, Варвинської райдержадміністрацій. Також мав претензії і до міського голови Ніжина. Про за повідомляє val.ua

gr_07.05.2015_rada_004 (1)

«У мене є претензії до керівників райдержадміністрацій. Я вважаю, незадовільно з втіленням коштів справились Талалаївський, Прилуцький Варвинський райони і Ніжин.  У цілому в області не освоєно 16 мільйонів, з них три – це економія коштів по реалізації тендерних процедур, по цьому питань немає. А от 13 мільйонів у нас просто пропало», — зазначив він.

Також  Валерій Куліч сказав, що він розуміє — були зжаті терміни і великий обсяги роботи.  Але для того і працюють керівники районів чи міст.

Невдоволення з боку голови ОДА викликано тим, що міська влада не змогла вчасно освоїти кошти фонду регіонального розвитку, що виділялися з державного бюджету,  в тому числі це стосується коштів для ремонту полового будинку.

«Якщо ви бачите, що не вкладаєтеся в терміни по цих об’єктах, то за 2 місяці часу можна визначитися із фахівцями і перекинути ці кошти на інші справи, щоб освоїти ці гроші. Але ми самі в себе вкрали 13 мільйонів гривень, і змушені будемо у цьому році добудовувати, але нам ці гроші вже ніхто не поверне», — зауважив голова ОДА.

Варто відмітити, що раніше народний депутат Олександр Кодола, теж висловлював своє невдоволення роботою Анатолія Лінника через ситуацію з прибиранням снігу в місті.