У Ніжині активно борються із стихійними смітниками. Влітку цього року у багатьох мікрорайонах міста, вперше за його історію, вставили сучасні сміттєві майданчики. Декілька разів на тиждень сміття вивозиться. Разом з цим два рази на місяць приватним сектором міста їздять спеціальний автотранспорт, що збирає сміття ще й з-під дворів.

Та, на жаль, дехто навіть таких заходів і створених умов не помічає. Жителька, одного з мікрорайонів Ніжина, так званої, Фрунзівки – Катерина Бровко вже не вперше нарікає на «свинство», що його створюють деякі люди.

– Які ще треба «мусорки» поставити, щоб сміття не викидали де-інде? – риторично запитує пенсіонерка. – Дехто систематично не доносить сміття до баку.

Декілька разів неподалік свого двору господиня виявляла покинуте сміття, по вулиці його розтягували собаки. При тому, що сміттєвих майданчиків у мікрорайоні аж п’ять. Випадок Катерини Іванівни, на жаль, не поодинокий. Незважаючи на розставлені по всьому Ніжину централізовані смітники, вряди-годи можна побачити купу непотребу просто на узбіччі, під чиїмось двором, або навіть біля дитячого садочка.

Михайло Ломоносов