14 листопада останній день коли питання культури вирішує у місті колишній заступник управління культури Антоніна Купрій. Про призначення  на посаду нового керівника управління стало відомо на черговому засіданні постійної депутатської комісії з соціально-гуманітарних питань. Про це написали на сайті Нежатин.

Голова комісії Володимир Король зачитав пояснення відділу юридичного кадрового забезпення про пояснення процедури обрання начальників відділів і конкретно управління культури. Ще до початку озвучення пояснення у депутатів виникло запитання: «Вже призначили керівника?». На що голова комісії зауважив: «Офіційно нічого не було оприлюднено». Далі в тексті йшла мова про те, що спираючись на Закон України про місцеве самоврядування міський голова може призначати керівників вiддiлiв, управлiнь та iнших виконавчих органiв ради, пiдприємств, установ та органiзацiй, що належать до комунальної власностi вiдповiдних територiальних громад  на конкурсній основі чи за іншою процедурою. Всі чекали конкурсу, але міський голова вирішив провести іншу процедуру.

Депутатами було зауважено, що вони не мають жодних претензій або нарікань до кандидатури на посаду керівника управління культури, але вже не вперше міський голова не зважуючи на думку громади, бере всю відповідальність на себе призначаючи на посади людей за власною ініціативою без проведення конкурсу. Подібна ситуація була і з керівником КП «Комунальний ринок» Анатолієм Вершняком, якого звільнили через скандал з підприємцями, які орендували  торгові місця. Також депутати висловили думку, що бажано було б почути, які плани або думки стосовно стану культури її розвитку в майбутньому має кандидат. Щоб уточнити питання з приводу кандидатури на посаду керівника управління культури в Ніжині ми звернулися в відділ кадрів Ніжинського міськвиконкому.

Нам було повідомлення, що з 15 листопада 2017 року до виконання обов’язків начальника управління культури приступає колишній начальник відділу у справах сімї і молоді Тетяна Бассак .