25 жовтня відбулося пленарне засідання чергової 30-ї сесії міської ради, яке провів секретар міської ради Валерій Салогуб. Про це повідомили на сайті nizhynnews.

До прядку денного було внесено також і питання про затвердження кандидатур до Госпітальної ради Ніжинського госпітального округу, яке попередньо депутатами було розглянуто на засіданнях профільних комісій.

Робота розпочалося з обговорення кандитадур.

«Рішення має бути прийнято на цій сесії, оскільки до 1 листопада цього року Ніжин має бути представлений в госпітальному окрузі, де представлені Ніжин і Ніжинський район, Бобровиця і Бобровицький район, Бахмач і Бахмацький район, Носівка і Носівський район, Борзна і Борзнянський район» – наголосив Валерій Салогуб.

Від Ніжина має бути 5 членів госпітальної ради. Як зазначив – голова депутатській комісії з питань соціального захисту населення Володимир Король, щодо перших чотирьох кандидатурна комісії заперечень не було, а от щодо останньої кандидатури то це питання залишилося відкритим.

Головним лікарем НЦМЛ Олександром Костирком було запропоновано такі кандидатури: головний бухгалтер НЦМЛ Павловська Тетяна Сергіївна, лікар анестезіолог Гавриленко Ігор Михайлович, представник громадської організації «Мама 86» Щокіна Валентина Миколаївна, лікар Разнаван Григорій Іванович, заступник головного лікаря Ніжинської ЦМЛ ім. М.Галицького – Бурніс Інна Олександрівна.

Депутатами ж було запропоновано кандидатуру Дмитра Тимошика депутата Ніжинської міської ради, яку і підтримала більшість депутатів.

Отже, в Ніжині створена Госпітальна рада до складу якої увійшли:

Дзюба Сергій Петрович – заступник міського голови;

Костирко Олександр Михайлович  – головний лікар Ніжинської ЦМЛ ім. М.Галицького;

Якуба Валерій Михайлович – головний лікар КП «Ніжинський пологовий будинок»;

Король Володимир Степанович – голова депутатській комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту;

Тимошик Дмитро Михайлович  – депутат Ніжинської міської ради.

Чим будуть займатися члени ГР:

  • вносити рекомендації щодо реорганізації перепрофілювання закладів, що надають стаціонарну меддопомогу в межах госпітального округу;
  • визначати трансфертів між бюджетами учасників ГО для фінансування медичних програм;
  • готувати багаторічний плану розвитку ГО, що не можливо без знання діючого законодавства в галузі ОЗ, напрямків реформи, практичної роботи ЛПЗ,механізмів бюджетування, навиків аналізу та моніторингу, стратегічного планування;
  • вносити пропозиції щодо призначення та звільнення керівників закладів ОЗ;
  • вирішувати інші питання життєдіяльності ЛПЗ.