Процес об’єднання територіальної громади з центром у Новгород-Сіверському гальмує міський голова Олег Бондаренко, перевищуючи свої службові повноваження.

На цьому акцентували увагу на зустрічі заступника голови Чернігівської обласної ради Арсена Дідура з головою районної ради В’ячеславом Кауфманом, першим заступником голови райдержадміністрації Русланом Веремієнком, заступником голови РДА Нелєю Чугаєвою та керівником апарату Наталією Разумейко під час робочої поїздки до району.

Про це Високому Валу повідомила радник заступника голови обласної ради Наталія Купрієнко.5819a4efe1259

«Громадськість і практично всі сільради готові до об’єднання. Усі економічні розрахунки свідчать про те, що новостворена громада буде спроможною. До того ж, 6 листопада закінчується 30-денний строк, відведений Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» для громадського обговорення пропозицій. Проте сам процес обговорення ще й не розпочинався, а міський голова наразі перебуває у відпустці. Його публічно висловлена позиція «за» так і залишилася лише на папері», — йдеться в повідомленні.

У ході розмови заступник голови обласної ради Арсен Дідур пообіцяв всіляку підтримку жителям району у вирішенні даного питання.

Також під час зустрічі були порушені питання медичної та освітньої реформ, розподілу бюджетних коштів згідно з потребами району на наступний рік, а також ремонту доріг.

Високий Вал