З початку року проходив збір благодійних коштів для придбання сучасного апарату УЗД для Ніжинської Центральної районної лікарні. Нарешті кошті зібрані, апарат придбано, і вже минулої п’ятниці на ньому пройшли обстеження перші десять пацієнтів. Про все це народному депутату України Олександру Кодолі розповіли працівники медичного закладу, коли він завітав до них разом із керівниками Ніжинського району, під час робочої поїздки до Ніжина.

Як розповів головний лікар районної лікарні Юрій Солодько, до збору коштів на апарат УЗД долучились сільські ради, підприємства, установи та небайдужі громадяни. Свій одноденний заробіток перерахували самі ж працівники ЦРЛ та Ніжинської РДА.

На спецрахунок надійшло 760 тисяч гривень., з яких – 180 тисяч гривень – кошти, що були залучені з держбюджету саме за клопотання Олександра Кодоли.

“Добра справа, до якої  ми всі причетні, яскравий приклад того, як у мовах недостатнього фінансуванння медичної сфери можна вирішувати складні питання. Тільки разом, тільки шляхом самоорганізації громади, можна досягати поставленої мети. І я дуже радий, що долучився до цього процесу. Впевнений, що і в подальшому так само рганізовано, ми зможемо вирішувати усі проблеми Ніжинщини”, — підкреслив депутат.

Нагадаємо, що минулого року за сприяння Олександра Кодоли до Ніжинської ЦРЛ, та само як і для інших районних лікарень виборчого округу №209  надійшло по 200 тисяч гривень на закупівлю необхідного медичного обладнання. Таку ж суму було виділено на закупівлю обладнання для кожного районного центру первинної медико-санітарної ї допомоги в окрузі.

Під час зустрічі із колективом колективом Ніжинської районної лікарні, було обговорено інші актуальні питання роботи медичного закладу, зокрема майбутній ремонт неврологічного відділення лікарня, до якого також долучився народний депутат. За його сприяння на ремонт відділення з фонду соціально-економічного розвитку виділено 220 тисяч гривень.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли