Справжнє свято жіночої та краси та творчості відбулось 5 березня у Ніжині.

У стінах Ніжинського аграрного інституту відбулась АртПлатформа «Грані Жіночності» за організації громадською організації “Клуб “АртМодельСтудія”, керівниками якої є Ірина Кириченко та Наталія Ландар. Відбувся захід в рамках Всеукраїнського соціального проекту комунікативного жіночого простору «Woman today in Ukraine».

Проект АртПлатформа «Грані жіночності» покликаний реалізувати творчий потенціал жінки, презентувати свої таланти, уміння і навички, продемонструвати власні напрацювання, отримати можливість для реалізації своєї творчості.
У проекті взяли участь жінки-лідери, жінки-творчі особистості, жінки-політики, економісти, жінки, які змогли себе реалізувати в різних сферах суспільного життя, спільнота однодумців, які мають спільні підходи до втілення ідеї гендерної рівності та самореалізації творчої складової, нових підходів до саморозвитку та самовдосконалення.
Формат заходу – ряд навчально-культурних мистецьких заходів, об’єднаних однією темою, покликаний реалізувати всі грані жіночності та особистісний потенціал в усіх сферах суспільного життя.
Гості заходу стали змогли побачити творчі презентації «Доньки-матері», «Матусі і синочки», демонстрацію одягу ніжинських дизайнерів «Модний стиль» Інни Котюх та «Палітра мрій» Євгенії Липовецької, представлені жінками Ніжина. Урочисто було відкрито І креативний фестиваль дитячої моди «Намисто» та проведено благодійний аукціон «Допоможемо разом». Присутні змогли помилуватись виставкою робіт ніжинських майстринь. Найбільше ж захоплення у присутніх викликала творча презентація автентичного одягу «Моє Полісся», в якій взяли участь відомі жінки Ніжина та Чернігівщини.

Гості заходу отримали масу задоволення та емоцій, побачивши всі «Грані Жіночності», тим самим, відчувши весну…


Джерело: Нежатин