Причини обшуків невідомі, але, можливо, це пов'язано з масштабними обшуками, про які повідомив Генпрокурор Луценко у справі про виведення за кордон коштів монополістом на ринку дистрибуції тютюнових виробів «ТОВ Мегаполіс Україна» (тепер — «Тедіс Україна»).korupc

Співробітники Генеральної прокуратури прийшли з обшуком до Антимонопольного комітету України в Києві. Цю інформацію LB.ua підтвердила державний уповноважений в АМКУ Світлана Панаіотіді, передає Цензор.НЕТ.

«Так. Співробітники Генпрокуратури тут», — сказала вона.

Подробиці і причини обшуку обіцяють повідомити пізніше.

«Генеральна прокуратура з 7.30. Або відкривайте, або ламаємо двері. Обшук в АМКУ. Нікого в будівлю не пускають. Маски. Зброя. Ньюсмейкером сьогодні ми», — написала вона в Фейсбуці.

Зазначимо, 30 березня з ранку Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ викрила схему з особливо великого ухилення від сплати податків і незаконного виведення мільярдів гривень за кордон: Наразі 1000 правоохоронців проводять обшуки. "Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2012 до сьогодні дійсним власником монопольного дистриб'ютора тютюнових виробів «ТОВ Мегаполіс Україна» (тепер — «Тедіс Україна») є зокрема громадянин РФ Кесаєв, щодо якого рішенням РНБО застосовано санкції у вигляді заборони виведення коштів з України за кордон. Під впливом Кесаєва на ключові посади в ТОВ «Тедіс» призначено осіб, які всі свої рішення узгоджують із членом ради директорів російського ЗАТ «Завод імені Дегтярьова» — одного з постачальників зброї терористичним організаціям «ДНР» — «ЛНР. Попри заборону РНБО та НБУ через рахунки фірм-транзитерів за 2015-17 виведено 2,5 млрд грн», — розповів Луценко.
Джерело:censor.net.ua