Сьогодні, 25 листопада, на виконкомі Ніжинської міської ради обговорювалося питання «Про надання фінансової допомоги на безповоротній основі для розвитку туристичної інфраструктури на території Ніжинської територіальної громади». Згідно з даним проектом рішення, ТОВ «Готель «Ніжин» отримає 50 тис. гривень.

Кошти виділяються згідно з міською Програмою розвитку малого та середнього підприємництва у Ніжинській міській територіальній громаді на 2021—2027 роки, затвердженої рішенням  Ніжинської міської ради VIIІ скликання від 24.12.2020 року.

Секретар міської ради Юрій Хоменко зауважив, що підтримує дане рішення, оскільки наразі малий та середній бізнес в Україні переживає не найкращі часи через пандемію: «Хотілося б, щоб якомога більше ніжинських підприємців скористалися цією Програмою. Про неї майже не знають. Це не зовсім правильно. Потрібно розповсюдити дану інформацію».

«Дана Програма працює у нас вже третій рік. Ми розповсюджували інформацію про неї», — зазначила начальник відділу економіки та інвестиційної діяльності Тетяна Гавриш.

«По-перше, даною Програмою дійсно не всі цікавляться. По-друге, під критерії напрямку не всі підприємці підпадають, є певні вимоги», — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.  

Користуючись нагодою, очільник міста звернувся до представника ТОВ «Готель «Ніжин» з проханням продумати святкову ілюмінацію до новорічних свят.

«Те, що ми  наразі бачимо, непогано. Але б було ще краще, якби на будівлю готелю нанести мурал. Гарна картина на фасаді прикрасила б не тільки сам готель, але й центр міста. Наприклад, от така, яку Ви нам тут показали та яка наразі прикрашає Ваше приміщення», — висловив думку міський голова.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора