П'ять провідних партій України отримають найбільшу підтримку населення на поточних місцевих виборах. Про це свідчить дослідження соціологічної групи «Рейтинг», проведене 16–19 жовтня.

Серед тих, хто визначився і збирається голосувати, агрегований (середній по Україні) рейтинг становить: «Слуга народу» – 16,7%, ОПЗЖ – 13,5%, «Європейська солідарність» – 13,2%, «Батьківщина» – 8,6%, «ЗА МАЙБУТНЄ» – 7,4%.

При цьому, лише партія «ЗА МАЙБУТНЄ» продемонструвала постійне зростання рейтингу протягом усього часу виборчої кампанії. Водночас вона є наймолодшою політсилою у списку лідерів – партія була створена лише цієї весни.

Інші політсили не подолали виборчого бар’єру  5%.

Опитування проводилося серед громадян України віком від 18 років на всій території країни, окрім окупованих територій. Було опитано 5 тисяч респондентів з вибіркою, репрезентативною за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews –  телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%.