Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) заявляє про необхідність підвищення ціни на електричну енергію для населення.Четвер, 12 вересня 2019, 08:30

Про це в ході засідання комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг повідомила голова НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – ред.) Оксана Кривенко, передає агентство “Українські Новини”.

Вона зазначила, що зараз головною причиною, яка може призвести до зростання вартості електроенергії для населення, є перехресне субсидування між вартістю електроенергії для побутових та непобутових споживачів.

“Врешті-решт, ми зіткнемося з проблемою, що буде необхідність підвищення вартості електроенергії для населення, для того, щоб зменшити ці дотації”, – сказала Кривенко.

  • Раніше Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка зробить можливим зниження тарифів на 10-11 % на електроенергію для всіх непобутових споживачів з 1 вересня.