Протягом останніх  двох  днів  Ніжином розповсюджуються чутки про спалах гострої кишкової інфекції через споживання громадянами фаст-фуду.

За коментарями журналіст сайту «УН» звернулася до завідувача Ніжинським міськрайонним відділом ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Юрія Костянтиновича Наріжного:

– Поспішаю всіх заспокоїти: ніякого спалаху гострої кишкової інфекції  у Ніжині наразі немає! Чутки ці, певно, почали поширюватися через випадкове перекручування інформації журналістами – на щотижневій оперативній нараді при міському голові, 19 липня, я повідомив про те, що у Ніжині чотири особи отруїлися в’яленою рибою та сосискою у тесті, приготовленими у домашніх умовах.  Нами проведено дезінфекцію. Ці приклади — порушення санітарних правил ОСОБИСТОЇ (підкреслюю) гігієни. Ні про який фаст-фуд , а це – їжа масового виробництва, не йшлося. Ми не можемо відповідати за те, хто і що саме споживає вдома.

Журналістам слід уважніше відноситися до розповсюдження інформації, щоб не давати приводу для поширення чуток. Зичу всім доброго здоров’я!

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет