Станом на початок вересня борг отримувачів субсидій перед ТОВ «Чернігівгаз Збут» перевищив 65 мільйонів гривень. Так, боргові зобов’язання мають більше ніж 43 тисячі субсидіантів, клієнтів газової фірми, що перевищує 40% від загальної кількості отримувачів державної допомоги по підприємству, повідомляє на своєму сайті газовий постачальник.

«Оскільки субсидія на оплату комунальних послуг, у тому числі і природного газу, була монетизована, ТОВ «Чернігівгаз Збут» регулярно надає звіти до органів соціального захисту населення щодо рівня розрахунків субсидіантами за використаний природний газ. На початок вересня загальний борг отримувачів субсидій перевищив 65 мільйонів гривень. Варто пам’ятати, що за наявності боргів відділи соцзахисту можуть відмовити в наданні субсидій на майбутній опалювальний період» — наголошує директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

Загалом же прострочені фінансові зобов’язання перед газопостачальником мають понад 285 тисяч родин на загальну суму більш ніж 383,5 мільйони гривень