В новинах телеканалу «Новий Чернігів» розповіли про відновдення випуску газети «Сіверщина». Дана газета припинила своє існування два роки тому, але товариство «Просвіта» імені Т. Шевченка прийняло рішення відновити її роботу. Тираж газети буде не великим — всього тисяча примірників, та і сторінок буде не багато (всього 8). Але навіть на таку кількість редакція сподівається вмістити новини з усіх сфер соціального і політичного життя.

Причиною, яка привела товариство «Просвіта» відновити газету стало те, що після припинення її випуску ніяке з видень так і не зайняло «вільну нішу». Засновники даної газети сводіваються на те, що їх старання допоможуть формувати мислячу людину і націю в цілому. Це вони будуть робити завдяки тому, що газета буде не просто в опозиції до влади, статті в ній будуть аналізувати події, що відбуваються в регіоні та країні в цілому.

Зауважимо, що газета — незалежна, фінансуванням її випуску займаються як українські, так і канадські меценати. Вже місяць її мали змогу купувати бажаючі, і це можна буде здійснити і надалі.