Ну який Новий рік без ялинки! Щорічно ніжинці встановлюють їх і прикрашають у своїх оселях, на підприємствах та установах, магазинах, на центральній площі міста.

Але дехто просунувся далі — прикрашає ялинку у «вуличному форматі». Звичайно, у цьому немає нічого дивного, якщо деревце росте на території приватного сектору, а от якщо у дворі багатоповерхівки...

Очільниця «Жіночого десанту Ніжина», депутат міської ради і просто не байдужа та креативна людина Наталя Радченко започаткувала гарну традицію — прикрашати ялинку на прибудинковій території по вул. Незалежності, 21.

«Коли є такі помічники, чудовий настрій, новорічна музика, то й справа робиться швидко! Вже другий рік поспіль малеча допомагає прикрасити ялинку біля нашого будинку, тим самим створюючи святковий настрій для багатьох мешканців нашого мікрорайону. Дякую вам і вашим батькам, мої працьовиті помічники», — зробила допис у соцмережі Н. Радченко 26 грудня.

«Цьогоріч хотіли зробити даний захід більш масовим, але трішки забракувало часу. Нічого, на наступний рік виправимося», — пояснила журналісту «УН» пані Наталя.

І справді, гарна традиція. Сподіватимемося, приклад Н. Радченко та її юних помічників стане взірцем для багатьох ніжинців.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото Н. Радченко