НЕЩОДАВНО ВЛАСНИКИ ГАРАЖІВ У НІЖИНІ ПОЧАЛИ ОТРИМУВАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ-ВИМОГУ ВІД КП МУНІЦИПАЛЬНА СЛУЖБА ПРАВОПОРЯДКУ «ВАРТА» ЩОДО ДЕМОНТАЖУ СВОЇХ СПОРУД.

Проблема несанкціонованої забудови існує чи не в кожному місті України і Ніжин не виключення. Але містяни забувають, що користуватися комунальною власністю на свій розсуд, без дозвільних документів, недопустимо.

Нещодавно створена в Ніжині Муніципальна служба правопорядку покликана врегулювати питання з рядом правопорушень, що мають місце у Ніжині. Зокрема: стихійна торгівля, паркування на зелених зонах, розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях та несанкціоноване встановлення малих архітектурних форм.

Тому, останнім часом власники ніжинських гаражів почали отримувати повідомлення від КП Муніципальна служба правопорядку «Варта» з вимогою звернутися з правовстановлюючими документами на свої споруди до їх підприємства або ж демонтувати за власний кошт тимчасову споруду.

Для отримання детальної інформації необхідно з документами звернутися за адресою: місто Ніжин, вулиця Богушевича, 8.

Варто наголосити, що розміщення кожної споруди повинно відповідати нормам чинного законодавства та мати дозвільні документи, що надаються відповідними органами, пройшовши попередньо всі відповідні процедури!

Повідомляє MYNIZHYN.com