Як повідомляє голова Ніжинської об’єднаної міськрайонної спілки ветеранів АТО «Патріот» Валентин Шкарупа, учні та педагоги Ніжинської школи №4 зробили сітку, призначену для маскування бойових позицій і техніки Збройних сил України. Виріб відправлений до 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Учні і вчителі 10-ї Ніжинської школи також передали сплетену ними зимову маскувальну сітку в 30-ту бригаду, яка знаходиться в ООС. Також готовий виріб, виготовлений працівницями Ніжинської школи №6. Це вже друга робота даного закладу.

Загалом патріотичні ніжинці зробили 8 маскувальних сіток. Їх продовжують плести ще в Ніжинських освітніх закладах: №15, №17, №3, №4, Будинку дітей та юнацтва.

Організували виготовлення, збір коштів і матеріалів для плетіння члени ГО «Ніжинська міськрайонна спілка ветеранів АТО».

«Таким чином, сумісний проект ГО „Патріот“ зі всіма патріотичними організаціями і окремими громадянами Ніжинської громади має успіх. Нам потрібно підготуватися до наступного етапу — плетіння маскувальних сіток з весняно-осінніми кольорами», — зазначає В. Шкарупа.

Фронтовики щиро вдячні ніжинцям за таке піклування, адже бути невидимим на війні — це запорука виживання воїнів.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото зі школи №4