Якщо Ви зайняли в 2015 або 2016 рр. перше місце на обласних конкурсах, або були переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів чи фестивалів, тоді цей конкурс для Вас. Асоціація Люба Лор'Україна має на меті сприяти та допомогати культурним обмінам між Лотарингією та Україною. Вже 16 років вона приймає та розвиває партнерські стосунки з танцювальними, цирковими та музичними школами з усіх регіонів України. На свій фестиваль «Посмішки України» асоціація запрошує до Франції кожного року 45 юних артистів з кращих українських шкіл : Чому б не Вас? Для турне 2017 року ми розшукуємо 3-х юних співаків, музикантів або талановитих артистів, які супроводжували б трупу танцюристів у Франції в липні місяці.fd5b772e3c5d1602b04e0088364f30e7

Умови участі : В конкурсі можуть приймати участь юні співаки, музиканти та артисти віком до 19 років, які зайняли в 2016 чи 2015 рр. перше місце на обласних конкурсах, або були переможцями всеукраїнських чи міжнародних конкурсів та фестивалів. Копії отриманих дипломів додаються до поданої заявки на участь в конкурсі.

Репертуар : В репертуарі співаків та музикантів повинні бути традиційні українські пісні та музикальні твори.

Відбірковий тур : Кожний кандидат має виконати перед журі в сценічному костюмі 2, максимум 3 твори. Ми рекомендуємо кандидатам урізноманітнити твори, які будуть виконані перед журі. Може проводитися попередній відбір за поданими заявками та дипломами, якщо кількість кандидатів перевищуватиме 20 осіб.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО. Кандидати будуть оцінюватися по 3 критеріям : — якість вокального чи музикального виступу (/10 балів) ; — оцінювання костюму та вміння триматися на сцені (/5 балів) ; — можливість гармонійного включення номера в концерт , який буде представлений у Франції (/5 балів). Саме тому виконавці повинні звернути увагу на те , щоб представлений ними номер міг бути поєднаним з традиційними українськими танцями.

Відзнака : 3 найкращих кандидата буде запрошено до Франції в липні 2017 року. Всі витрати по проїзду та проживанню асоціація Люба Лор'Україна повністю бере на себе. Протягом перших 2-х тижнів переможців будуть приймати французькі сім'ї на доброчинних засадах. Потім вони прийматимуть участь в 10 безкоштовних концертах в Лотарингії. В цей період вони знайомляться з Францією та її надбаннями. Вони будуть в складі трупи проживати в інтернаті та приймати участь в усіх заходах організованих для них.

Заявка на участь : Відбір кандидатів для участі у конкурсі буде здійснюватися безпосередньо через представника асоціації у Ніжині. Щоб прийняти участь у конкурсі потрібно надіслати по інтернету свої відео або аудіозаписи або звертатися за інформацією по телефону.

Контакти: Асоціація Люба Лор'Україна Людмила Копенкіна, mila-@bigmir.net  Tél: +38 097 728 83 68

Конкурс «Україна має талант » 2017 вібудеться в кінці січня 2017 в м. Чернігові.