Майже півсотні незвичайних світлин чернігівських фотомайстрів експонуються нині в читальній залі обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Короленка.

Фотохудожники звітують світлинами

Семеро добре знаних і талановитих творців краси представили свої роботи на традиційній щорічній підсумковій виставці обласної організації Національної спілки фотохудожників – Ігор Волосянкін, Віктор Кошмал, Вадим Івкін, Роман Віленський, Аліна Андрєєва, Юрій Хромушин та Інна Буглак. Є також чудові світлини Миколи Турчина і Валерія Шайгородського – фотомайстрів, котрі передчасно пішли з життя.

Краєвиди Чернігівщини, портрети чернігівців, фрагменти спортивних змагань і прекрасні миті буття, «спіймані» в об’єктив, заворожують і бентежать. Кожна робота – особлива і неповторна. У них – світ, створений майстром. Чи, як зізнавалися фотохудожники, саме життя, відтворене у знімках.

Ліцеїсти Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою були вражені роботами, залюбки спілкувалися з авторами і написали в книзі відгуків про особливу атмосферу зустрічі.

fotog

Фотошедеври справді надихають, додають позитиву й оптимізму кожному глядачеві. Мені запали і в око, і вдушу світлини Ігоря Волосянкіна і Віктора Кошмала. Передусім, тому, що ми давно знайомі, що обидва тісно співпрацюють із друкованими виданнями. Ними пишається також і Національна спілка журналістів України.

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ольга ЧЕРНЯКОВА