Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» пропонує стати учасником одного із найбільших молодіжних Форумів України – 8-го Київського Безпекового Форуму для молоді .

Серед тематичних напрямків цьогорічних обговорень 🗣 будуть: питання безпекових загроз сьогодення; виклики та перспективи для 20-х років XXI століття. Присутні зможуть напрацювати ряд ідей, які сприятимуть посиленню безпеки у різних галузях.

Дата проведення 8-го Київського Безпекового Форуму для молоді – 21-22 лютого 2020 року.

До участі в конкурсі запрошуються лідери віком 18-30 років, які:
— досягли значних успіхів у навчанні , політиці , державному секторі , суспільній діяльності, в сфері міжнародних відносин ;
— мають активну громадянську позицію;
— розуміються на питаннях державотворення, міжнародних відносин, освіти, безпеки;
— володіють англійською мовою;
— відкриті до пошуку нових смислів, рішень.
Участь у Форумі безкоштовна , на конкурсній основі.

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ ФОРМУ, ПЕРЕЙШОВШИ ЗА ПОСИЛАННЯМ https://forms.gle/fM1enJgG7sjg4QKq8.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК – 06 ЛЮТОГО 2020 РОКУ.

Організатори особливо заохочують до участі у конкурсі представників із усіх областей України. Проїзд та проживання учасників, які пройшли конкурсний відбір, покривають організатори.

Оголошення результатів – 07 лютого 2020 року.
Робоча мова Форуму: англійська.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до асистента програм Фонду «Відкрий Україну» Анжеліки ПАВЛЮК за телефоном 067 214 34 62 або за електронною адресою am@openukraine.org.

ОРГАНІЗАТОР ФОРУМУ:
Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» – міжнародний благодійний фонд, заснований у липні 2007-го року з ініціативи Арсенія Яценюка та Збіґнева Джимали для зміцнення та розвитку авторитету України у світі. Основні завдання Фонду – піднесення міжнародного авторитету та популяризація України за кордоном а також сприяння розвиткові міжнародної співпраці з Україною та публічної дипломатії.

Джерело: Фонд «Відкрий Україну»