Від початку конфлікту на Донбасі країна вже надала Україні фінансову підтримку на суму 34 мільйони євро.

Міністр закордонних справ Фінляндії Тімо Сойні оголосив про виділення його країною 15 мільйонів євро допомоги Україні на подальше проведення реформ.

Про це голова фінського МЗС заявив у понеділок, 5 березня, під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним у Києві. “Сьогодні ми готові надати 15 мільйонів євро на проекти у сфері освіти та енергоефективності”, – сказав Сойні, цитує інформагенція “Інтерфакс-Україна”.

За словами фінського урядовця, від початку конфлікту на Донбасі його країна вже надала Україні фінансову підтримку на суму 34 мільйони євро. Водночас Тойні закликав український уряд й надалі провадити реформи, зокрема у сфері боротьби з корупцією.

28 лютого Кабінет Міністрів України схвалив проект угоди з Фінляндією про надання останньою допомоги на реформу шкільної освіти в Україні. Тоді ж міністерка освіти України Лілія Гриневич повідомила, що проект “Фінська підтримка реформи української школи” розрахований на чотири роки й матиме орієнтовну вартість шість мільйонів євро. У рамках проекту Фінляндія планує, зокрема, допомогти Україні підвищити кваліфікацію вчителів та посилити роль освіти в суспільстві в рамках реформи “Нова українська школа”.

За матеріалом: tsn.ua

Джерело: Нежатин