10 лютого 2017 року відбувся Фестиваль патріотичної пісні «У піснях мого народу доля України», який організовано з метою відродження та популяризації національно-патріотичної пісні, виховання почуття національної гідності, любові до Батьківщини.

З вітальним словом до гостей та учасників Фестивалю звернувся Крапив’янський С.М., начальник Управління освіти, почесні гості та члени журі Фестивалю: Копиця Н.М., депутат Чернігівської обласної ради, Голуб С.О., директор Ніжинської музичної школи, Заслужений працівник культури України.

У Фестивалі взяли участь дошкільні, загальноосвітні навчальні заклади та будинок дітей та юнацтва. Кожен заклад отримав диплом учасника Фестивалю від Управління освіти   та м’яку іграшку від Благодійного фонду ПП «Копиця».

Голова журі Фестивалю Пономаренко Н.О., заступник начальника Управління освіти, відмітила зростання виконавської майстерності конкурсантів, їх любов до України, що звучала в кожній пісні. Журі визначило учасників Гала концерту, який відбудеться 17 лютого 2017 року: дошкільні навчальні заклади №№ 1, 7, 12, 15, 21; загальноосвітні навчальні заклади ЗОШ №№ 2, 5, 9, 13, гімназія № 3.

 

Джерело: osvita-nizhyn.at.ua