За роботою та щоденними клопотами не зоглянемося і літо мине. Подекуди рутина втомлює навіть більше, ніж кропітка праця. І що може бути краще, ніж розваги на кожному кроці у рідному місті п'ятничною дниною? 

Сьогодні у Ніжині забавки знайшлись для усіх — від великого до малого. Тут вам і дитячі атракціони з веселими аніматорами у сквері Гоголя “Веселі канікули”, і музичний фестиваль фарб у парку Шевченка, і історична реконструкція традицій та побуту Чернігівського полісся. Малеча награлась досхочу, наїлась солодкої вати з попкорном та нумо стрибати на батутах, їздити на повітряних гірках, грати ігри в компанії досвідчених аніматорів. 

Цього ж дня, посеред центральної площі міста, відбулися всеукраїнські змагання за кубок “Ніжина” серед бодібілдерів з усіх куточків країни. Найсильніші українці змагалися за кубок сильного серед сильних. Ну чим не розвага? Більше того, за словами ініціатора змагань народного депутата України Олександра Кодоли, тепер виборювати кубок Ніжина бодібілдери України будуть щорічно. Таку гарну традицію започатковують в підтримку програми “Спортивний Ніжин — здорова нація”. А дивлячись на перебіг сьогоднішнього протиборства атлетів, наша нація і справді сильна та здорова. Просто декому намагання стати більш спортивним треба трохи підігріти. Бо ж навіть пересічні ніжинці змогли перетягти автомобіль, на рівні з досвідченими спортсменами. 

На вечір програму і не думали завершувати. Після заходу сонця, ніжинці поринули у світ музики та насолоди спілкування на виступі відомого земляка, переможця співочого конкурсу Х-фактор Олександра Поряднинського. “Як караоке на майдані” ніжинці підспівували та виспівували на радість самим собі та землякам.

Вікторія Жежелева