Сьогодні в за участі голови Ніжинської райдержадміністрації В’ячеслава Івашина та помічника-консультанта народного депутата України Олександра Кодоли відбулося вручення велосипедів працівникам фельдшерсько-акушерських пунктів Ніжинського району.

Всього було вручено велосипеди для 17 ФАПів. Кошти на придбання цих простих, але необхідних в умовах сільської місцевості засобів пересування,  були виділені за ініціативи народного депутата України Олександра Кодоли з фонду соціально економічного розвитку регіону. Варто зазначити, що велосипеди підбиралися окремо для жінок і чоловіків.

Під час зустрічі з медиками помічник нардепа Тамара Стратілат розповіла про депутатську діяльність Олександра Кодоли, акцентувавши увагу на його роботі в окрузі  та підтримці галузі охорони здоров’я. Зокрема на системну допомогу медичним закладам.

 Нагадаємо, що в 2017 році народному депутату України Олександру Кодолі вдалося залучити для розвитку свого виборчого округу 35 мільйонів гривень.

Зокрема серед проектів народного депутата, спрямованих на підтримку медичних закладів Ніжинського району в 2017 році, окрім закупівлі велосипедів, є  дольова участь  в придбанні апарату ультразвукової діагностики для Ніжинської центральної районної лікарні, на що виділено 180 тис. грн. та капітальний ремонт неврологічного відділення Ніжинської ЦРЛ  на суму 220 тис. грн.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли