Саме на цьому наголосили народний депутат України Олександр Кодола разом з головою Чернігівської ОДА Валерієм Кулічем та заступником голови Чернігівської обласної ради Арсеном Дідуром на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку щодо скорочень відділень поштового зв’язку в Чернігівській області, яке відбулося 22 березня.

«Проти такого експерименту активно виступає і населення, і місцева влада і я, як депутат, який представляє Чернігівщину у Парламенті. Я розумію обурення людей, адже цей «експеримент» не тільки загрожує скороченням робочих місць, але й позбавляє сотні тисяч людей в селах можливості вчасно отримувати пенсію, кореспонденцію, пресу», — прокоментував депутат свою позицію щодо скорочення відділень Укрпошти на Чернігівщині.

Як розповів Олександр Кодола, за результатами вчорашнього засідання Комітет прийняв рішення звернутися до Кабінету Міністрів України опрацювати це питання і на наступне засідання зібратися за участю представників Кабміну і прийняте кінцеве рішення.

«Я впевнений, що ми дотиснемо і селяни на Чернігівщині матимуть якісний поштовий зв’язок!», — наголосив Олександр Кодола

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли