З  нагоди святкування професійного свята, що відзначається щороку 17 квітня — Дня пожежної охорони, вихованці дітячого садочку № 17 відвідали пожежну частину № 15.

cdaf815176e8

Діти  дитячого садочка № 14 ознайомилися з тонкощами професії пожежника,  побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежний автомобіль та захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей. У важку хвилину, коли все навколо горить і валиться, вони максимально швидко приходять на допомогу й рятують життя, природу, будинки, речі.  І, звичайно, після спілкування з начальником  пожежного  посту   капітаном Ярошовець  О.В.  та  прапорщиком  Холод В.В,  не тільки хлопчики, але й дівчатка захотіли стати пожежниками.

Користуючись нагодою, хочеться подякувати усім працівникам  пожежної частини   за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку  нашого населення від пожежі  та інших надзвичайних ситуацій і що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми.

На пам’ять про цікаву та пізнавальну екскурсію діти сфотографувалися з пожежниками, а також подарували  їм вітальні  листівки.  А тому побажаємо пожежникам спокою і витримки в їх вибухонебезпечнiй роботі.

                                                        Сайт управління освіти Ніжінської міської ради