Відділ у справах сім’ї та молоді Ніжинської міської ради надав інформацію про фонд «Відкрий Україну». Даний фонд у партнерстві з Центром інформації та документації НАТО в Україні запрошує на Літню школу з питань безпеки та міжнародних відносин, яка відбудеться 25-27-го серпня 2016 року в  м. Ірпінь (Київська область).summer_school-520x245

Основні завдання Літньої школи:

  1. створення практичних проектів в сфері міжнародних відносин та безпеки;
  2. підвищення інформованості молодих фахівців із питань публічної дипломатії, безпеки, міжнародних відносин;
  3. важливість ініціатив громадянського суспільства для НАТО;
  4. робота в групах та створення команди для отримання найефективнішого та якнайшвидшого результату.

Літня школа буде складатися з 3-х основних етапів:

  • Визначення та оцінка міжнародних загроз безпеки,
  • Формування команди і планування проекту,
  • Короткострокова реалізація проекту і демонстрації результатів в ході заходу.

Ключовою лінією у всіх темах є питання, присвячені досвіду НАТО в публічній дипломатії і ролі громадянського-військового співробітництва (з особливим акцентом на ініціативи громадянського суспільства).

До участі у Літній школі запрошуються особи від 18 до 35-ти років – студенти, представники неурядових громадських організацій, молоді спеціалісти, які цікавляться питаннями міжнародних відносин, безпеки, НАТО.

Для участі в школі потрібно заповнити реєстраційну форму, перейшовши за посиланням http://goo.gl/forms/T8fwn8N6KSskVuV02.

Кінцевий термін подачі заявок – 12:00 11-го серпня.

Оголошення результатів відбору – 12-го серпня. Кількість місць обмежена.

Робоча мова заходу – українська.

Організатори заохочують до участі представників із регіонів. Витрати на проїзд покриваються організаторами (сума квитка не повинна перевищувати 600 грн. в обидві сторони). Учасникам забезпечують проживання та харчування в рамках Літньої школи.

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся до Аліни МАСЛО. Електронна адреса: am@openukraine.org, (044) 220 18 40, (067) 214 34 62, відділу у справах сім’ї та молоді – 5-39-31.

З метою підготовки узагальненої інформації дані (ПІБ, місце навчання, контактний телефон) про учасників заходу просимо до10.08.2016 року надати відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради на електрону адресу:molod2ne@ukr.net

Для інформації: Фонд “Відкрий Україну” – міжнародний фонд, заснований у липні 2007-го року для зміцнення та розвитку авторитету України у світі. Завданнями Фонду є піднесення міжнародного авторитету та популяризація України за кордоном, сприяння розвитку міжнародної співпраці з Україною та публічної дипломатії. Центр інформації та документації НАТО в Україні (ЦІДН) заснований у травні 1997 року, напередодні підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО, що є основоположним документом, який регулює відносини між НАТО і Україною. ЦІДН є частиною Відділу громадської дипломатії НАТО і був першим відкритим для громадськості інформаційним офісом, який Північноатлантичний альянс заснував на території країни-партнера.

Більше про центр можна дізнатися за посиланням: http://www.nato.int/cps/uk/natolive/topics_64610.htm.