Низький уклін Вам, шановні добродії, від педагогічного та батьківського колективу дошкільного закладу №25 «Зірочка». Про це написали на сторнці управління освіти Ніжина в соціальній мережі.
«Праця не тільки там,
де людина сіє хліб або садить дерево.
Найбільш тонка, найбільш складна праця,
коли людина приходить до людини,
бачить у її очах, читає „поміж рядків“
її поклик про допомогу.
Ця праця є вищою мірою людського духу».

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим спонсорам, людям, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу дошкільному навчальному закладу №25 і своєю працею, доброчинністю в черговий раз допомогли у зміцнення матеріальної бази садочка, подарували малечі дитячі стільчики, проектор та екран, електричну м'ясорубку та найцікавіше для дітей ігровий майданчик на подвір'ї.

Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними одне до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років.

Так склалося, що більшу частину свого часу наші діти проводять у дитячому садочку чи школі. Саме тому, розвитку освітніх закладів нашого міста, поліпшенню їх матеріальної бази приділяється значна увага. Щороку спільними зусиллями працівників ДНЗ, батьків, влади міста, меценатів ремонтуються та облаштовуються приміщення, оновлюється матеріально-технічна база дошкільного закладу. І завжди серед тих, хто одними із перших відгукуються на прохання про допомогу є народний депутат України Кодола О.М. та депутат обласної ради Чернігівської області Копиця Н.М.

Для них це робота не одного дня, вона носить системний характер. Важко перерахувати всю кількість добрих справ, які зроблені для освіти міста Олександром Михайловичем та Наталією Миколаївною! Дякуємо Вам за це!

Хочеться вірити, що все те, що вже зроблено – лише початок. І на цьому шляху зупинятися ніхто не має права, адже ми, дорослі, повинні пам’ятати, що діти потребують нашої любові, уваги, захисту, турботи та піклування. Лише за такої умови ми зможемо виростити покоління, яке буде відчувати себе щасливим в своїй державі та потрібним їй, покоління справжніх патріотів, яке буде прагнути в подальшому піклуватися про добробут та розквіт нашого міста Ніжина, своєї Батьківщини.