Чотирнадцятого жовтня біля Будинку культури офіційно відкрили дитяче ігрове містечко. Його встановили за сприяння народного депутата України Олександра Кодола.

Сам депутат написав на своїй сторінці в соцмережі про це містечко, що він здійснив одну із своїх мрій.

«Наша команда відкрила в Ніжині загальноміське ігрове містечко „З турботою про дітей“.
Я дуже хочу, щоб наші діти могли відпочивати та гратися на красивих, безпечних сучасних майданчиках. Громада підтримала наш проект із встановлення дитячих та спортивних майданчиків, наразі в моїй громадській приймальні понад 70 колективних звернень з цього приводу.
Тому я поставив собі за мету, щоб такі майданчики у Ніжині були в кожному мікрорайоні, у кожному дитячому садку і школі,» — розповів Олександр Михайлович.

Протягом минулих трьох років за сприяння О. Кодоли в місті вже встановили 19 дитячих та спортивних майданчиків, і до кінця року в планах встановити ще 18.

«Майбутнє Ніжина залежить, перш за все, від нас з вами, від нашого бажання зробити його красивим, комфортним, затишним і впорядкованим.

Тому цього року ми у співпраці з Урядом змогли залучити кошти ще й на будівництво сучасного міні-футбольного поля із штучним покриттям, на встановлення в місті сучасних зупинкових комплексів та обладнання для облаштування місць відпочинку, на закінчення реконструкції плавального басейну в гімназії №16, конкретну допомогу дитячим садочкам і школам та багато чого іншого. І на цьому ми не будемо зупинятися.

Минулого року ми разом зуміли довести усій Україні на конкурсі 7 чудес України, що Ніжин є національним надбанням і архітектурною та історичної перлиною України.
А зараз наше завдання зробити так, щоб він був сучасним комфортним і приязним до всіх, і до жителів і до гостей міста.

Тож бажаю діткам та їх батькам приємних розваг в новому ігровому містечку.
А ми працюємо далі!» — написав О. Кодола.

Міцність та справність свого подарунку місту Олександр Михайлович протестував і особисто.

Фото Валерія Кичка