Капітальний ремонт дитячого відділення Носівської центральної районної лікарні, який тривав з кінця 2017 року, закінчено. Як будівельники відремонтували приміщення відділення особисто перевірив народний депутат України Олександр Кодола під час робочої поїздки до Носівки.  

«Це один з моїх головних проектів в Носівці, на який я залучив 2,3 млн грн з державного бюджету.

Ремонтні роботи тут не проводилися останні тридцять років. І нарешті це зробили. Проектом реконструкції були передбачені всі види робіт із заміною вікон, дверей та комунікацій. Залишилося придбати лише меблі, і  сучасний корпус Носівської райлікарні зможе прийняти найменших пацієнтів», — поділився враженнями народний депутат.

Олександр Кодола тримав на особистому контролі хід ремонту, неодноразово бував у лікарні.  Депутат дуже вдячний всім, хто долучився до цієї благородної справи і доклав зусиль для того, щоб діти Носівщини змогли лікуватися у теплому, зручному, гарному приміщенні приміщенні з усіма зручностями.

Окрім того, Олександр Кодола завітав до хірургічного відділення ЦРЛ. Оглянув умови в яких отримують медичну допомогу пацієнти та поспілкувався з персоналом медичного закладу. Це відділення також не залишилося без уваги депутата.  Нещодавно відділення отримало новенький операційний стіл, який вже використовується для проведення хірургічних операцій.

Це стало можливим завдяки залученню депутатом коштів з державного бюджету та співфінансування з районного бюджету.

«Сьогодні ми маємо гарний приклад спільного вирішення нагальних питань громади. Тільки разом, докладаючи зусиль кожен на своєму місці, ми можемо досягати позитивного результату. Ми відремонтували дитяче відділення, спільно знайшли кошти на придбання медичного обладнання. І це ми робимо не вперше і  не в останнє. Вже цього року я планую залучити 290 тисяч гривень з державного бюджету для закупівлі медичного обладнання для закладів охорони здоров’я Носівського району. Адже ми сьогодні творимо наше майбутнє разом», — наголосив Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли