Затишною, зручною і комфортною стала актова зала в історичній будівлі корпусу № 2 Ніжинського медичного коледжу. Оновлена й оздоблена після літніх ремонтних робіт, вона сьогодні засяяла по-іншому, тут з’явилися меблі –26 комплектів новеньких стільців. І це завдяки сприянню в їх придбанні народного депутата Верховної Ради України Олександра Михайловича Кодоли.


Колектив навчального закладу особисто висловив свою щиру вдячність депутатові при зустрічі, яка відбулася 16 лютого 2017 року. Хлібом-сіллю зустріли гостя студенти і викладачі.
Олександр Михайлович, виступаючи перед колективом, поінформував про зусилля, які він докладає для розвитку освітньої і медичної сфери у своєму виборчому окрузі, поділився планами на майбутнє, відповів на запитання студентів.
Яка молодь нині без селфі? Депутат сфотографувався разом зі студентами, невимушено і просто.
Студенти від щирого серця порадували присутніх своїми талантами: піснями, віршами, музичними композиціями.
Ці заходи проходять у ювілейний (сто десятий) для коледжу рік.
Колектив пишається своєю багатою історією, хоче донести її до широкого загалу. Співробітники активно працюють у міському та обласному архівах, збираючи матеріали експозиції оформлення музею історії коледжу.
У мене, як у директора, яка обіймає свою посаду тільки кілька місяців, дуже багато планів. Для їх реалізації я маю гарну адміністративну команду, команду викладачів-професіоналів, а також активних, творчих і розумних студентів. Ми всі однодумці, бо любимо свій заклад і хочемо, аби він розвивався та приносив користь рідній Україні. Тому державна підтримка в особі Олександра Михайловича Кодоли – це визнання значущості роботи Ніжинського медичного коледжу Чернігівської обласної ради.
Щиро вдячні депутатові, розраховуємо на подальшу співпрацю з ним та реалізацію майбутніх планів.
Історія коледжу продовжується, і сьогодні її сторінки пишемо ми.
Директор Ніжинського медичного коледжу Дуднік С.О.