Обидві крадіжки було скоєно 24 липня. Про це журналістам редакції mynizhyn.com повідомила начальник Сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко.Перше повідомлення надійшло у Ніжинський відділ поліції близько 12 години із одного з магазинів EVA, що розташований на території міста Ніжина. За повідомленнням – невідома жінка викрала парфумовану воду вартістю майже 2 тис. грн.

За інформацією заявника, у них був запис з камер відеоспостереження, які розташовані всередині магазину.За наявним відеозаписом жінку вдалося швидко ідентифікувати та встановити її особу. Відомості до ЄДР внесено за частиною першою статті 185 ККУ. Наразі триває досудове розслідування і встановлюється мотив такого вчинку жінки.

Пізніше цього ж дня, а саме близько 22.20 вже з магазину АТБ поліція отримала повідомлення, що охоронною на виході з магазину затримано чоловіка, який скоїв крадіжку на суму близько 300 грн.При виїзді на місце події слідчо-оперативної групи встановлено, що в кишені чоловік тримав дві банки червоної ікри за які не розрахувався на касі.Відомості внесено до ЄДР за фактом крадіжки. Чоловік надав пояснення, викрадене вилучено. Триває досудове розслідування.