Сьогодні дошкільний підрозділ ННВК №16 «Престиж» святкує відкриття другої групи у дошкільному підрозділі. Ця чудова подія стала неабияким святом для вихованців садочка, їх батьків, жителів мікрорайону та всіх тих, кому не байдужа доля дітей.

Привітати ННВК №16 «Престиж» завітали почесні гості, міський голова Анатолій Лінник, помічник народного депутата України Олександра Кодоли Тамара Стратілат, депутати обласної та міської ради, очільники обласного та міського управління освіти, керівник “УкрСіверБуд”, котрі не залишили винуватців свята без цінних подарунків.

«Для народного депутата України Олександра Кодоли та його команди підтримка та розвиток шкіл та садочків є пріоритетним напрямком роботи. Народний депутат ніколи не залишається осторонь проблем навчальних закладів. Адже підтримка підростаючого покоління, це найважливіший вклад в майбутнє нашої держави», — такими словами привітала всіх Тамара Стратілат.  Також помічник народного депутата зазначила, що до відкриття другої групи дошкільного закладу за сприяння Олександра Кодоли закуплено ліжка для малечі. Також до початку нового навчального року народний депутат подарував НВК музичний центр.

Юні вихованці привітали гостей чудовою піснею та віршованими рядками про свій рідний ННВК №16 «Престиж». Виступи дітлахів, весела музика, цінні подарунки, розважальна програма для малюків – ось так пройшло це визначне для багатьох свято.

Після урочистої програми гостям влаштували екскурсію новою групою. Всі присутні могли побачити гарно відремонтовану та чудово пристосовану для дітей групу. Просторі та світлі кімнати стануть зручними для успішного розвитку та комфортного навчання, виховання та спілкування з однолітками.

Фото - Тетяна Марченко, Ніжинська міська газета «Вісті», 

Управління освіти Ніжинської міської ради

Автор — Юлія Гринько