Щоби поставити крапку в питання законності встановлення дитячого майданчика «Корабель» в Театральному сквері, народний депутат України Олександр Кодола опублікував документи та надав розгорнутий коментар.

«Вчора в соціальній мережі Фейсбук ніжинський журналіст Ігор Волосянкін звинуватив мене у встановленні дитячого майданчика в Театральному сквері м. Ніжина, начебто без дозвільних документів.
У своїх постах журналіст стверджує, що будівництво майданчика проводиться без відповідних документів, а сам депутат, за словами третіх осіб, нібито дав особисту команду “роботягам” почати будівництво, що, звісно, не відповідає дійсності.
https://www.facebook.com/igor.volosyankin/posts/2391658437588737

Про відповідальність службових осіб я вчора писав в попередньому пості.
Отримавши від Управління ЖКГ та будівництва Ніжинської міської ради копії документів повідомляємо, що будівництво МАЛОЇ АРХІТЕКТУРНОЇ ФОРМИ, дитячого майданчика в Театральному сквері м. Ніжина ведеться у законний спосіб.

Для проведення робіт є усі необхідні документи. 
Зокрема: 
Договір на розробку проектної документації від 29.11.2018 р., 
Робочий проект з додатками, в тому числі Ситуаційний план, прив’язаний до місцевості, Експертний звіт, згідно якого клас наслідків будівництва СС1 (незначні наслідки), 
Висновок Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Робочого проекту: (будівництво дитячого майданчику в сквері Театральний м. Ніжин Чернігівської області), направлений Управлінню ЖКГ і будівництва Ніжинської міської ради за номером 270- II від 01. 11. 2018 р. 
Де УВАГА!
В даному висновку вказано, що за результатами розгляду наданих матеріалів, архівних даних, Департамент культури і туризму, національності та релігій повідомляє, що зазначена земельна ділянка знаходиться ПОЗА межами пам’яток археології м. Ніжина. 
Зважаючи на викладене вище, Департамент культури та туризму, національностей та релігій ПОГОДЖУЄ зазначений робочий проект.

Також додаю колективне звернення мешканців Ніжина з проханням встановити дитячий майданчик в Театральному сквері.

Варто зазначити, що піднята в соціальній мережі тема будівництва майданчика у Театральному сквері, отримала значний резонанс, багато ніжинців висловили свою підтримку нашій ініціативи, про що, наприклад, свідчить голосування організоване в групі Стоп-Рагу Ніжин.
https://www.facebook.com/groups/1954249338227287/permalink/2261076997544518/, де переважна кількість ніжинців висловилася на підтримку встановлення майданчика, станом на 13.30 7 травня, за театральний майданчик висловилися 345 ніжинців, проти — 145», — зазначив нардеп.