Розпорядженням від 27 вересня Кабінет Міністрів України виділив з фонду соціально-економічного розвитку регіонів ще 10 мільйонів гривень за поданням народного депутата України Олександра Кодоли для виборчого округу № 209. В цілому з фонду протягом 2017 року за сприяння Олександра Кодоли в його виборчий округ надійшло 30 мільйонів гривень.

Як і раніше кошти направлятимуться на важливі соціальні проекти, підтримку закладів освіти, медицини, культури, розвиток інфраструктури населених пунктів.

«Усі проекти, які я підтримав  у своїх зверненнях до Уряду, були запропоновані в першу чергу представниками місцевих громад. Тобто ми спільно з громадськістю  визначали пріоритетні цілі, на які необхідно було спрямовувати кошти», — розповідає депутат.

За словами Олександра Кодоли, ці 10 мільйонів гривень будуть спрямовані на закупівлю необхідного комп’ютерного обладнання, техніки та меблів в першу чергу для закладів освіти, медицини та культури, продовжаться проекти розвитку інфраструктури в Ніжині та районах округу.

«Спільно з представниками закладів, відповідними відділами місцевих адміністрацій ми визначали,  якій школі, дитячому садочку, бібліотеці чи клубу, що необхідно в першу чергу. Кому набір меблів, кому проектор з екраном, кому комплект комп’ютерної техніки, або комп’ютерний клас. Також ми продовжуємо проект із встановлення дитячих та спортивних майданчиків, а також проекти з розвитку інфраструктури в громадах. Заплановано виділення коштів на закупівлю обладнання, велосипедів та електровелосипедів для ФАПів у районах», — розповів депутат.

Серед найбільших проектів, які будуть реалізовані цього року за рахунок вищезгаданих коштів, передбачається створення спортивного комплексу в с. Талалаївка Ніжинського району — 300 тисяч гривень, ремонт дитячого відділення в Носівській ЦРЛ – 300 тисяч гривень, 250 тисяч гривень виділено на реконструкцію приміщень Макіївського навчально-виховного комплексу із заміною вікон та дверей Макіївської ОТГ в Носівському районі.

Нагадаємо, що цього року за наполягання депутата держава виділила 30 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток округу. Це на 10 мільйонів більше ніж у 2016 році. Серед великих масштабних проектів,  на які виділено кошти, можна назвати дольову участь у  закупівлі медичного лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер»  — 1 мільйон гривень. Продовження реконструкцію єдиного в Ніжині плавального басейну на базі гімназії №16 — майже 1,5 мільйонів гривень. Будівництво міні-футбольного поля з улаштуванням штучного покриття та огородження також у Ніжині – 1мільйон 390 тисяч гривень. Продовження реконструкції Центральної районної лікарні у Срібному – понад 500 тисяч гривень.

«Головне, щоб ці гроші вчасно надійшли в округ, і були використані максимально ефективно на місцях. Кожна копійка має бути раціонально використана громадою», — підсумував народний депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли