Сайт «УН» вже неодноразово повідомляв, наскільки гарно у Ніжині прикрасили центральну площу, вулиці, будівлю виконкому. Ніжинський міський голова Олександр Кодола щиро подякував підприємцям, керівникам підприємств, які долучилися до спільної справи.

Також ми розповідали про мешканців будинку 21 по вул. Незалежності, котрі прикрасили не тільки ялинки у дворі своєї багатоповерхівки, а й під’їзди; про мешканців багатоповерхівок по вул. Московській, які створили святкову атмосферу у своїх оселях, прикрасивши вікна та балкони гірляндами, новорічним дощиком і наліпками.

І от – черговий невеликий фоторепортаж з вул. Московської. Правда, не нічний, а денний. І  похвалити сьогодні хочеться тих, хто створив оазиси зимової краси на будівлях.

Перший об'єкт знаходиться у кількох десятках метрів від центральної міської лікарні. Вхід будівлі прикрасили двома широкими святковими стрічками з новорічними атрибутами. Ну дуже гарно виглядає!

Журналіст «УН» намагалася зустрітися з творцями цієї краси, але марно: приміщення постійно зачинене.

Восени сайт «УН» вже розповідав про цей майданчик перед будівлею.

На цьому місці знаходилася  ціла композиція: у центрі квіткової клумби – декоративний лебідь, а навколо – штучна водойма. Композицію було зроблено з камінців різних розмірів.  

Журналіст «УН» ще тоді вирішила поцікавитися, кому належить ця чудова клумба. Але це виявилося неможливим: зі слів сусідів, які орендують приміщення поруч, господарі клумби ще не відкрили свій об’єкт господарювання. Але, незважаючи на це, про прилеглу територію подбали: ділянка біля клумби вимощена тротуарною плиткою. Тут завжди було охайно.

Минуло кілька місяців. Судячи з відсутності вивісок на вході, заклад роботу ще не розпочав. Але власники (орендарі) надалі продовжують створювати красу для інших. Крім святкових стрічок, на стіні будівлі з’явилися два жіночі барельєфи. Краса, та й годі!

Поруч з цим острівцем краси – інша прикрашена будівля. Тут розташована перукарня. У маленькому коридорчику стоїть новорічна ялинка, на вікнах – безліч веселих наліпок. Видно, що люди старалися, аби привернути увагу до свого закладу і створити святковий настрій відвідувачам і перехожим. І їм це вдалося!

Не треба мати великі гроші, щоб додати позитиву до буденного життя. Свого або чийогось. Головне – мати бажання. Недарма кажуть: велике криється у дрібницях.

Дякуємо всім, хто зробив ці новорічно-різдвяні свята для нас трішечки яскравішими!

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора