Олександр Кодола, народний депутат України VIII скликання, а сьогодні голова обласної організації партії “ЗА МАЙБУТНЄ” і кандидат на посаду міського голови Ніжина, відкрив реконструйований стадіон у Срібному. Два роки тому, під час депутатської каденції, він залучив кошти з державного бюджету на оновлення стадіону. І тепер реконструйований об’єкт спортивної інфраструктури селища готовий приймати спортсменів і вболівальників.

“Я пам'ятаю, як два роки тому ми з головою районної ради Оленою Панченко та моїм колегою і товаришем Олегом Дмитренком були на цьому стадіоні і думали, що тут робити. — розповів Олександр Кодола. — Десятиріччями держава не звертала уваги на спорт. Сьогодні, через два роки, ми бачимо конкретний результат. В Срібнянському районі з'явився повноцінний центральний стадіон, з критими трибунами, огорожею, відеоспостереженням. Це і є результат нашої спільної роботи”.

Під час візиту на Срібнянщину Олександр Кодола спільно з Оленою Панченко та Олегом Дмитренком провів ряд зустрічей з мешканцями Срібного, в тому числі з працівниками ТОВ “Батьківщина”, зустрівся з жителями села Дігтярі. В Срібному вони також оглянули дитячий майданчик “Річковий вокзал”, будівництво якого має завершитися наступного тижня.

Олександр Кодола, Олег Дмитренко та Олена Панченко представили виборцям команду партії “ЗА МАЙБУТНЄ” на Срібнянщині. З цією політичною силою вони йдуть на вибори до місцевих рад, що відбудуться вже наступної неділі, 25 жовтня.

“Сьогодні ми стоїмо на порозі місцевих виборів. — нагадав Олександр Кодола. — Ми об'єдналися в одну команду “ЗА МАЙБУТНЄ”. За майбутнє Срібнянщини, за майбутнє всієї Чернігівської землі. Наша команда висуває дуже гідних і поважних людей як в Срібнянську об'єднану громаду, як в Прилуцьку районну раду, так і в Чернігівську обласну раду. Тих, хто підтримує Олександра Кодолу, Олега Дмитренка, Олену Панченко, я прошу підтримати нашу політичну силу “ЗА МАЙБУТНЄ” в усіх бюлетенях які ви отримаєте 25 жовтня”.

25 жовтня футбольна команда ФК “Срібне” на футбольному полі боротиметься за перемогу в Південній лізі Чемпіонату області. Тоді ж, 25 жовтня, команда “ЗА МАЙБУТНЄ” боротиметься за перемогу в місцевих радах. Підтримаймо своїх і ми переможемо!