Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради інформує власників (користувачів) земельних ділянок, які не мають присвоєного кадастрового номера, право власності (користування) на які виникло до 2004 року.
З метою недопущення повторного надання земельних ділянок, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, у власність (користування) іншим особам, необхідно виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та внести відомості про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру.
Виготовляють вищезазначену технічну документацію сертифіковані інженери-землевпорядники, список яких розміщено на стенді у вестибулі Міськрайонного Управління у Ніжинському районі та м. Ніжині Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Кушакевичів, 12, 2-й поверх або в земельному відділі управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Овдіївська, 5, каб. 4.
Внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру здійснюється на підставі поданої через центр надання адміністративних послуг (м. Ніжин, вул. Яворського, 7) заяви з доданою технічною документацією із землеустрою.
Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради