За процесуального керівництва Носівського відділу Ніжинської місцевої прокуратури територіальним органом Національної поліції 25.09.2017 до суду направлено обвинувальний акт за обвинуваченням керівника приватного підприємства та колишнього начальника відділу освіти райдержадміністрації у
незаконному заволодінні бюджетними грошовими коштами, виділеними на закупівлю вугілля для потреб навчальних закладів району, та службовому підробленню офіційних документів, за що передбачено відповідальність ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

З метою відшкодування завданих збитків прокурором у провадженні до обвинувачених пред’явлено цивільний позов на суму майже 90 тис. грн.

Довідково: Санкція частини 3 статті 191 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи
займатися певною діяльністю на строк до 3 років. За скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України передбачено покарання у виді штрафу у розмірі до 4 250 грн. або обмеженням волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.