Як повідомляє Департамент інформаційної діяльності Чернігівської ОДА, підготовка до стабільної роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу, ЖКГ та об’єктів соціальної сфери області в осінньо-зимовий період 2018—2019 рр. відбувається відповідно до комплексного плану.

По тепловому господарству, яке налічує 946 котелень, підготовлено – 683. До початку опалювального сезону заплановано перевірити 543 кілометрів теплових мереж у двотрубному обчисленні.

Чекає холодів 3 201 житловий будинок (70,4%), у тому числі — 2 210 комунальної власності.

Комунальні підприємства вже запаслися посипковим матеріалом та реагентами. Готова до роботи й відповідна техніка.

На КЕП «Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми «ТехНова» заготовлено майже 109 тонн вугілля, що відповідає плановим завданням.

“Практично дві третини об’єктів соціального сектору й теплопостачальних підприємств по країні, а це – 67%, уже готові до зими. І такий моніторинг ми проводимо щомісяця, – каже Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко. – Нам важливо в першу чергу, як йде підготовка на місцях та скільки коштів виділяється органами місцевого самоврядування на ці потреби. Минулого року бюджети розвитку на місцях складали 192 мільярди гривень, у 2018 році ми очікуємо — 220 мільярдів. Але, на жаль, на сьогодні видатки на регламентні роботи на підготовку до опалювального сезону складають не більше 3%”.

Джерело: nizhyn.pravdatut