День Святого Миколая – популярне зимове свято для дітей та дорослих. Головна ідея свята – відчуття безкорисливого добра, прагнення подарувати іскру радості та надії. Це – один із символів духовного тепла.

Вчора, 16 грудня, в святковій залі Ніжинського територіального центру відбулося дійство для дітей з інвалідністю з Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра».

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник Ніжинського міського голови Ірина Грозенко. Вона привітала всіх зі святом і побажала міцного здоров’я, радісних подій та здійснення мрій у переддень свят.

Дітвору прийшли вітати наші друзі: учениця Ніжинської дитячої музичної школи – Софія Волинка; естрадно-гімнастичний колектив «Ефект» (керівники Наталія Труш та Ольга Московська); аніматори від Відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України в м. Ніжин (керівник Наталія Саєнко). Зворушливими були виступи вихованців Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра».

Гарний настрій подарували всім присутнім працівники Ніжинського Будинку дітей та юнацтва (керівник Валерій Примаченко), які підготували конкурсну програму для дітей. У цей святковий день діти отримали багато подарунків, які їм вручив Святий Миколай.

«Миколайчиків» їм подарували: Ірина Грозенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; Наталія Рацин, начальник служби у справах дітей виконкому Ніжинської міської ради; Наталія Копиця, депутат Чернігівської обласної ради; Наталія Саєнко, голова Відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України в м. Ніжин; Кредо-Сервіс (керівник Дмитро Кресан).

Від депутатів фракції «ЗА МАЙБУТНЄ» подарунки вручила депутат Ніжинської міської ради Наталія Радченко.

Сюрпризом для присутніх стала зустріч з працівниками поліції (сектору ювенальної превенції Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області), за ініціативи яких у рамках акції «Мій подарунок – твій подарунок» були вручені солодощі та фрукти всім дітям.

Відлуння свята подарувало гарний настрій та багато позитивних емоцій усім присутнім.

За матеріалами Ніжинського територіального центру