Екс-перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

908bc46-pr

Про це Трепак повідомив в інтерв'ю DT.UA.

Йдеться про так звану «чорну бухгалтерію» Партії регіонів з загальними виплатами на суму близько 2 мільярдів доларів.

За словами Трепака, значна частина цих матеріалів ­– «амбарна книга» корупційних виплат, які систематично здійснювалися за рахунок «общака» або «чорної каси» Партії регіонів".

«Серед фігурантів цих матеріалів — посадові особи найвищого рівня, міністри та керівники відомств, народні депутати, відомі політики, громадські діячі, представники міжнародних організацій, судді, у т.ч. найвищих судових інстанцій. Отримувачами хабарів були представники багатьох політичних партій – як провладних, так і опозиційних», — зазначив Трепак.

При цьому він відмовився називати прізвища чиновників та політиків, які фігурують у документах, а також обставини, за яких ці люди отримували гроші. Зі слів Трепака, йдеться про список послуг, наданих ПР посадовцями різних рівнів, кожен з яких отримав за це незаконну грошову винагороду.

За словами Трепака, внаслідок передачі НАБУ вищевказаних документів, фігурантами кримінальних проваджень можуть стати «десятки посадовців найвищого рівня».

За інформацією DT.UA, усі фігуранти отримували кошти під особисті підписи.