У міської влади зокрема у заступника міського голови Дзюби Сергія та головного лікаря Костирко Олександра є намір здійснити переведення міської поліклінники до однієї будівлі із пологовим будинком.article3481-750x440
Редакция УН отримала лист від одного з працівників медзакладу, і от як він трактує цю реформу:
«Все, що станеться потім навіть страшно уявити. Є типовий проект будівлі з прокладеними комунікаціями: водопроводом, освітленням, вентиляцією... Всі площі відділень відповідають технічним, санітарним правилам. Підсумок: відділення реанімації та інтенсивної терапії з чудовим кваліфікованим персоналом, сучасною апаратурою, з індивідуальним підходом до кожного хворого, виявиться в місцях, де не буде елементарного! Важкий післяопераційний хворий не зможе бути підключений до подачі кисню, штучної вентиляції легенів і т. д. Спрацює метод виживання!Клінічна лабораторія з потужною витяжною системою, поділ „чистої“ та „брудної“ зони буде робити аналізи сечі, калу, крові, виділень, мокротиння... за спільним столом і не дуже приємні запахи будуть розноситися по всіх відділеннях!
Проводити обробку лабораторного посуду, згідно всім санітарним нормам, буде ніде. Доведеться викидати, як є.

Якість виконуваних досліджень буде не на найкращому рівні! Хоча, лабораторія бере участь у Республіканському контролі якості і може пишатися своїми результатами! Доведеться потіснитися і жіночій консультації зі своїм денним стаціонаром. І, вже вибачте, дорогі жінки, вам нікуди буде приходити, аби провести профілактичне лікування при загрозі під час вагітності.

Ось це страшна казка нашої реформи медицини місті Ніжині!»