На черговій нараді керівників комунальних підприємств Ніжинської міської ради обговорили питання організації Покровського ярмарку. Про них вже говорили на попередній нараді та на минулому засіданні організаційного комітету з питань проведення вказаного свята.51015_marshrutka

Головна тема бесіди — регулярність руху маршруток у місті в нічний час. Заступник начальника УЖКГ та Б Світлана Сіренко доповіла: «На минулому засідання було дано завдання узгодити із перевізниками подовження деяких маршрутів після 22.00. Оскільки остання електричка з Києва приходить о 22.30 год, і цей час бажаний і зручний був би не лише для пасажирів маршруту №8 чи №14, — ми надіслали відповідні повідомлення усім перевізникам у місті. Також, на минулій нараді говорили про те, що деякі перевізники після 22-ї години переходять у режим «маршрутного таксі».

Працівники транспортного відділу чергували та фотографували робочий день. За словами перевізників, — «у режимі «маршрутного таксі» їхні працівники не працюють та транспортні засоби підприємств для цього не застосовуються».

Щоб уникнути такої проблеми в дні святкування Покровського ярмарку, Віктор Карпенко отримав доручення розробити схему проїзду автобусів на встановлену дату.

За матеріалами відділу інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю