Як повідомила сьогодні, 15 листопада, під час щотижневої оперативної наради керівник Ніжинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Калініченко, медики продовжують працювати у посиленому режимі, хоча цифри дають надію на не значне, але все ж таки покращення ситуації: за минулий тиждень захворюваність на COVID-19 зменшилася на 6%, тобто на 29 осіб.    

За минулий тиждень ПЛР-тести здали 464 особи, з них 266 виявилися позитивними.

Контактних – 1128 осіб.  

Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги продовжують проводити вакцинацію населення. Так, за минулий тиждень щеплено 3 993 жителі Ніжинської громади. Загалом за весь період вакциновано 49 660 осіб, що складає 89,1% населення.  

Ніжинський міський голова Олександр Кодола відмітив: до нього як до очільника міста звернулися ніжинці з приводу того, що у міському Будинку культури, куди на минулому тижні було перенесено Центр вакцинації, холодно. Це доставляє певні незручності людям, котрі вакцинуються. Тому заступнику міського голови Ірині Грозенко було надано доручення опрацювати дане питання.

Міський голова поцікавився, чи воно вирішено.

«Неможливо обігріти все приміщення», — зазначила О. Калініченко.

«Достатньо придбати пару обігрівачів УФО, аби забезпечити для людей комфортні умови», — підкреслив Олександр Михайлович.  

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора