УВАГА! ЗБІР КОШТІВ ЗУПИНЕНО!! НАМ ВДАЛОСЬ ЗІБРАТИ 1 670 000 ГРН!

ЦЬОГО БУДЕ ДОСТАТНЬО, ЩОБ ВАДИМ ЖИВ.

Друзі! Ви НЕЙМОВІРНІ! Учора я розповіла вам історію Вадима, якому вдалось перемогти в боротьбі за життя завдяки вашій допомозі! Майже за добу ми зібрали необхідну суму на проведення численних дороговартісних операцій!

Нагадаю, що у вівторок сталася найбільша дорожньо-транспортна пригода за останнє десятиліття в Україні: у Рівненській області зіткнулися мікроавтобус, бензовоз і рейсовий автобус. Десятки людей отримали поранення несумісні з життям, а 28 українців загинуло. Серед них міг бути й Вадим, якби не ви!

Хлопець їхав в евакуаційному автобусі з матір'ю в напрямку Польщі. Втративши батька, він став головою сім’ї та не міг ризикувати життям своєї матері! Він не знав, що вона загине під час евакуації.

До останнього, скільки було сили, Вадим боровся за її життя, намагаючись витягнути з палаючого автобуса. Мати не вижила, а хлопець отримав 60% опіків тіла.

Дякуємо вам, що допомогли врятувати життя! Усе це стало можливим завдяки вам!

ЗВІТУЄМО, що всі зібрані кошти були передані тітці Вадима — ГАРМАШ ОЛЕНІ МИКОЛАЇВНІ!

Наша Анна Хлистунова-Шарпар знаходиться на постійному контакті з лікарями та тіткою хлопця на у Рівному. Ми обов’язково будемо інформувати вас про стан та те, як проходить лікування Вадима. Українці, Ви — НЕЙМОВІРНІ! Слава Україні!

Ірина Суслова